רכיבי המוצר והקשרם לקשב וריכוז

מינרל עשיר במגנזיום המסייע להגברת ייצור הסרוטונין בגוף, מוליך עצבי בעל תפקיד חשוב בוויסות מצב רוח ונקשר בתרומתו לתחושות של רוגע ושלווה. אגוז מוסקט תורם ליצירת דופמין, מוליך עצבי התורם לסיפוק תחושות של הנאה, אושר, מוטיבציה והתמודדות במצבים משתנים. אגוז מוסקט כצמח מחמם וסיועו בייצור מוליכים עצביים תורם להגברת אספקת הדם במח והעשרתו ביותר חמצן, מינרלים, ויטמינים וחלבונים.

צמח מחמם המרחיב כלי דם, משפר את זרימת הדם ומגביר את קצב חילוף החומרים בגוף. הקינמון נקשר לשיפור בזיכרון עבודה ומשפר יכולות קוגניטיביות. בנוסף, הקינמון תורם להפחתת כולסטרול, שומנים וסוכר.

צמח מחמם. ממריץ את העיכול ומסייע בספיגה.

צמח מחמם המרגיע את מערכת העצבים ומחדד את יכולת החשיבה.

מחמם ומשפר זרימת דם היקפית. משפר ספיגה ומעצים את זמינות הרכיבים הצמחיים הפעילים לרקמות הגוף.

חומצת אמינו המיוצרת באופן טבעי וממלאת תפקיד חשוב ביכולת מיקוד הקשב בשל הגברת גלי המח מסוג אלפא והתקשרות למצב מנטאלי רגוע אך עירני.

חומצת אמינו המסווגת גם כנוירו-טרנסמיטור (מוליך עצבי), ומשפיעה באופן ברור על תפקוד המוח. תרומתה העיקרית לתפקוד המוח היא בשיפור יכולת הריכוז ושיפור יכולת הזיכרון. בנוסף לזאת, היא יכולה להקל על סימפטומים שונים הקשורים בחרדה, דכדוך, דכאון, נדודי-שינה ועצבנות.

תרכובת גופרית אורגנית המצויה באופן טבעי בגוף האדם ובמזון. משמשת להפחתת מתח, לנורמליזציה של תהליכים פיזיולוגיים רבים וביניהם ספיגה והטמעה של רכיבי תזונה.

ויטמינים מקבוצת B מוכרים ביכולתם לסייע להתמודד עם תופעות קשב וריכוז. הם משפרים את החדות הקוגניטיבית, מסייעים לשפר את התקשורת בין העצבים השונים במוח ומסייעים לייצר נוירוטרנסמיטרים, מוליכים עצביים, אשר מהווים מתווכים בין המוח והעצבים ומביאים לתפקוד ברמה גבוהה יותר. 12B ו- 6B מסייעים לפרק חלבונים בגופנו כולל הטריפטופן, אשר מהווה רכיב קריטי של הסרוטונין.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

עגלת קניות